Pagrindinis New-Jersey-Policy Christie išrinktas gubernatoriumi, nugalėjo Corzine'ą 106 000 balsų; GOP pasiima vieną asamblėjos vietą

Kokį Filmą Pamatyti?

Naujo Džersio gubernatoriumi buvo išrinktas respublikonas Christopheris J. Christie, kuris per septynerius metus, kai dirbo JAV advokatu, pelnė pripažinimą korupcijos griovėju, daugiau nei 105 000 balsų nugalėdamas dabartinį Joną S. Corzine'ą.

Respublikonai užėmė vieną valstijos asamblėjos vietą, užvaldė Monmuto apygardos laisvųjų akcininkų tarybos kontrolę ir laimėjo laisvųjų vietų vietas Bergeno, Passaic ir Kumberlando grafystėse.

47-erių Christie yra pirmoji respublikonė, laimėjusi visos valstybės mastu per dvylika metų. Jis laimėjo didelius pelnus respublikonų apskrityse, tokiose kaip Monmutas ir Okeanas, ir nugalėjo Corzine'ą dviejose demokratijos apskrityse - Midlsekso ir Glosterio.

Corzine'as, Volstryto milijonierius, per tris savo viešųjų pareigų kampanijas išleidęs daugiau nei 130 mln. USD savo pinigų, buvo nugalėtas dėl perrinkimo 49–45 proc. Skirtumu. Buvęs valstybės aplinkos apsaugos komisaras Christopheris Daggettas, gavęs nepriklausomą pasiūlymą dėl gubernatoriaus, laimėjo tik 5 proc.

4 rajone respublikonas Domenickas DeCicco laimėjo į pensiją išėjusios demokratų asamblėjos Sandra Love vietą. Perrinkimus laimėjo demokratų asamblėjos narys Paulas Moriarty. Demokratai kontroliuos Asamblėją 47–33.

Respublikonai laimėjo Monmuto apygardos laisvųjų akcininkų tarybos kontrolę, kai Johnas Curley 58–38% įveikė Seaną Byrnesą.

Burlingtono apygardos laisvųjų akcininkų taryboje respublikonai užėmė daugumą, laimėdami dvi atviras GOP vietas.

Respublikonai laimėjo dvi vietas Bergeno apygardos laisvųjų akcininkų taryboje. Johnas Driscollas ir Robertas Hermansonas išstūmė demokratų pareigas einančius pareigūnus Julie O'Brieną ir Vernoną Waltoną.

Nuostabiai nusiminęs, respublikonai Pasasiko apskrityje laimėjo tris laisvųjų akcininkų vietas, o respublikonas buvo išrinktas apygardos tarnautoju. Demokratinė dabartinė Tahesha Way prarado savo kandidatūrą į perrinkimą.

Kumberlando grafystėje respublikonai užėmė vieną laisvųjų akcininkų vietą. Perrinkti dabartiniai demokratai Louis Magazzu ir Nelsonas Thompsonas.

1 apygardoje demokratiniai asamblėjos nariai Nelsonas Albano ir Mathewas Milamas pirmauja siaurai.

3 rajone demokratinės asamblėjos atstovė Celeste Riley seka respublikoną Robertą Villare'ą. Atrodo, kad perrinkimus laimėjo demokratų asamblėjos narys Johnas Burzichelli.

Atrodo, kad 36 apygardoje demokratų asamblėjos nariai Gary Schaeris ir Frederickas Scalera buvo perrinkti.

38 rajone Demokratinės asamblėjos moterys Connie Wagner ir Joan Voss užima siaurą vietą.

23 apygardoje GOP asamblėjos narys Michaelas Doherty laimėjo specialius rinkimus į valstybės senatą ir laimėjo 72% prieš demokratą Harvey Baroną. Respublikonų rinkimuose Doherty nugalėjo dabartinę Marcia Karrow.

6-ajame rajone ypatingus rinkimus laimėjo Demokratinės valstijos senatorius Jamesas Beachas. Jis nugalėjo respublikoną Josephą Adolfą (58% –32%).

Parsipanijoje respublikonų tarybos narys Jamie Barberio 52–48% nugalėjo demokratų merą Michaelą Lutherį.

Edisone merė buvo išrinkta tarybos narė Toni Ricigliano. Ji iškovojo 58–38% pergalę prieš respublikoną Dennisą Pipalą. Ricigliano nugalėjo dabartinį Juną Choi demokratų rinkimuose.

Moristowne demokratas Timothy Dougherty nugalėjo respublikoną Jamesą Gervasio su 65%. Demokratų rinkimuose Dougherty nuvertė merą Donaldą Cresitello.

Glosterio miestelyje demokratas Davidas Mayeris, buvęs asamblėjos narys, nuvertė GOP merą Cindy Rau-Hatton 54–46% skirtumu.

Lenktynėse dėl Vašingtono miestelio mero respublikonų tarybos narė Janet Sobkowicz lengvai įveikė demokratą Charlesą Sarlo, valstybės senato Paulo Sarlo brolį. Lenktynėse buvo du nepriklausomi.

Plytų meras Stephenas Akropolis buvo perrinktas 62% balsų.

Atlanto miesto meras Lorenzo Langfordas buvo perrinktas surinkus 62% balsų.

Hobokene specialius rinkimus laimėjo einantis mero pareigas Dawn Zimmer. Ji nugalėjo Bethą Masoną 43% -22%.

Kearny mieste demokratų meras Alberto Santosas 58–42% nugalėjo Johną Leadbeaterį.

Kamdene valstijos senatorius Dana Reddas, siekdamas tapti meru, laimėjo 84 proc.