Pagrindinis Pramogos Patrickas Mahomesas ir Kanzaso miesto vyriausieji laimi „Super Bowl LVII“ po nagų kramtymo kaklaraiščio

Kokį Filmą Pamatyti?

Super Bowl 2023 Žiūrėti galeriją   Rihanna koncertuoja per NFL Super Bowl 57 futbolo rungtynių tarp Kanzaso „Chiefs“ ir „Philadelphia Eagles“ kėlinį, Glendale, ArizSuper Bowl Football, Glendale, Jungtinės Valstijos – 2023 m. vasario 12 d.   Rihanna koncertuoja per kėlinį NFL Super Bowl 57 futbolo rungtynėse tarp Kansas City Chiefs ir Philadelphia Eagles Glendale, Arizo valstijoje.
Super Bowl futbolas, Glendale, Jungtinės Valstijos – 2023 m. vasario 12 d   2023 m. vasario 12 d. State Farm stadione Glendale, Arizonoje, 2023 m. vasario 12 d. koncertuoja Barbadoso dainininkė Rihanna „Super Bowl LVII“ tarp AFC čempiono Kansas City Chiefs ir NFC čempiono Philadelphia Eagles. Kasmetinis „Super Bowl“ yra NFL čempionato žaidimas tarp AFC. Čempionas ir NFC čempionas ir vyksta kiekvienais metais nuo 1967 m. sausio mėn. Super Bowl LVII Kanzaso miesto vyriausiasis klubas Philadelphia Eagles, Glendale, JAV – 2023 m. vasario 12 d.
Vaizdo kreditas: – Reedas Hoffmannas/AP/Chrisas Szagola/AP/Shutterstock

Viršininkai yra oficialiai nugalėtojai Super Bowl LVII! The Kanzaso miesto vadai metų pergalę parsivežė didžiausias žaidimas vasario 12 d., sekmadienį, State Farm stadione Glendale mieste, Arizonoje po stulbinančio lygiosios. Po viso žaidimo, kuris buvo apylygis ir likus kiek daugiau nei penkioms minutėms iki paskutinio kėlinio buvo pasiektas lygis, „Chiefs“ pelnė tris taškus po lemtingo įvarčio ir atitraukė į priekį nuo pergalės rezultatu 35:35. Nepaisant traumos ir akivaizdaus skausmo, Patrikas Mahomesas pavyko nuvesti komandą į pergalę. Broliai Travisas ir Jasonas Kelce buvo matyti beveik iš karto apsikabinęs po žaidimo.

Twin Peak 2 sezonas baigiasi
  Filadelfijos ereliai
Chrisas Szagola / AP / „Shutterstock“.

Susitikimas buvo pastebimas dėl kelių priežasčių – abi komandos kovojo dėl antrosios „Super Bowl“ pergalės per mažiau nei dešimtmetį. „Eagles“ sėkmingai kovojo dėl „Super Bowl“ pergalės 2017 m., o „Chiefs“ paskutinį žiedą iškovojo 2019 m. Divizijos atkrintamosiose varžybose „Chiefs“ iškovojo pergalę 23:20 prieš Cincinatti Bengals AFC čempionato rungtynėse dėl trokštamos vietos. Tačiau NFC čempiono titulo rungtynėse „Eagles“ komanda sugebėjo 31:7 įveikti San Francisco 49ers.

Super Bowl 2023
„Chiefs“ ir „Eagles“ susikaus per „Super Bowl“ 2023 m. vasario 12 d. (Seanas Ryanas / IPS / „Shutterstock“)

Be to, žaidimas tuo buvo istorinis susidūrė du broliai pirmą kartą „Super Bowl“ istorijoje vienas prieš kitą – 33 metų Travisas (žaidžiantis „Chiefs“) ir 35 metų Jasonas („Eagles“) Kelce. Tai sukūrė precedento neturintį ir labai asmenišką naują pralaimėjusios šalies širdgėlos ženklą.

Jų motina, Donna Kelce , anksčiau buvo pripažintas vasario 1 d ŠIANDIEN parodyti, kad kas nors būtų nusivylęs. „Jie jau iškovojo pirmąją pergalę, todėl tai bus tik džiaugsmas“, – sakė ji. „Akivaizdu, kad kažkas grįš namo sugniuždytas, jie neturės teisės girtis prie Padėkos dienos stalo, bet tai bus nuostabus įvykis ir aš jo labai laukiu.

Kanzaso miesto vadai
Reed Hoffmann/AP/Shutterstock

Bet ji buvo gana diplomatiška apie tai, kas ji tikėjosi parsinešti namo didžiąją pergalę. „Abi gerbėjų bazės yra be galo nuostabios ir žaidimo dieną atiduoda viską, ką turi“, – sakė ji. „Manau, kad Džeisonas sakytų, kad aš stiprinsiu šeimos kūdikį, kuris yra Travisas, ir aš vis bandau jam sakyti: „Ne, tu davei man anūkų.“ Taigi, mes išeisime. tai tuo. Tai visada apie grandus! Galiausiai ji pasakė, kad pasisakys už tai, kas turi kamuolį.

Dave'as Shoplandas / „Shutterstock“.

Pop superžvaigždė Rihanna Be to, renginiui suteikė įžymybės statusą, nes ji atliko įspūdingą setą per žaidimo kėlinį, atskleidžia savo antrąjį nėštumą ir vėliau tai patvirtino per savo atstovą. Chrisas Stapletonas , Kūdikio veidas , ir Sheryl Lee Ralph taip pat pasirodė.

Spustelėkite, kad užsiprenumeruotumėte ir gautumėte nemokamą „HollywoodLife“ dienos naujienlaiškį gauti karščiausias įžymybių naujienas.